KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14188136
nr 1418 8136
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Dam i päls. Signerad, akvarell, 31x21 cm
måndag 13 september 2021
kl 20:10:27
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman